Reception.

0346 - 650 410

Besöksadress.

Ätrastigen 5A (Huscentrum)
311 38 Falkenberg

Bolag.

Peter Bengtsson Bygg
i Falkenberg AB

Org.nr: 556893 - 6107

Behöver du hjälp med att bygga om, bygga till eller renovera ditt boende?

Tack vare ROT-avdraget behöver du som hus- eller bostadsrättsägare enbart betala 30 % av arbetskostnaden för att ta in professionell bygghjälp. Varje nytt år har du möjlighet att få ROT-avdrag på upp till 50.000 kronor per bostadsägare i arbetskostnader.

Driftschef

Magnus Sundblad

Tel: 0346-650 415
magnus.sundblad@pbbygg.com

Nyproduktion/Villor

Bobo Börjesson

Tel: 0346-650 412
bobo@pbbygg.com

Rotarbeten/ombyggnationer

Magnus Eirefelt

Tel: 0346-650 407
magnus@pbbygg.com

Hallbyggnation

Patrik Bengtsson

Tel: 0346-650 405
patrik@pbbygg.com

Snickeri

Marcus Sjögerén

Tel: 073- 684 50 48
marcus.sjogeren@pbbygg.com

Ekonomi

Jennie Wolfhagen

Tel: 0346- 650 410
jennie@pbbygg.com

Ekonomi

Caroline Borgqvist

Tel: 0346- 650 410
caroline@pbbygg.com

projekt

Peter Fritiofsson

Tel: 0346-650 404
peter@pbbygg.com

Ekonomi

Beatrice Borgqvist

Tel: 0346- 650 410
beatrice@pbbygg.com